👈 فروشگاه فایل 👉

گزارش تخصصی مدیر مدرسه : بررسی روش های بهبود بخشید به مدیریت مدرسه

ارتباط با ما

... دانلود ...

گزارش تخصصی مدیر مدرسه : بررسی روش های بهبود بخشید به مدیریت مدرسه

توضیحات:

دانلود گزارش تخصصی مدیر مدرسه : بررسی روش های بهبود بخشید به مدیریت مدرسه،

در قالب doc و در 20 صفحه، قابل ویرایش.

بخشی از متن گزارش تخصصی:

چکیده

دیدگاه های مختلفی در مورد شیوه مدیریت مدارس وجود دارد عده ای از مدیران مدارس ریشه بسیاری از مشکلات و راه حل های مدارس را در منابع مالی ، فیزیکی و بودجه آن می دانند این افراد بیشترین توجه خود را به ورودی های سیستم مدرسه معطوف می دارند عده ای دیگری اعلام می دارند که اگرچه توجه به منابع موجود در ورودی های سیستم ازاهمیت بالایی برخوردار است اما باید به فرایند سیستم توجه بیشتری معطوف داشت آن ها در فرایند سیستم به محتوی ، روش ها ، چگونگی تدریس ، نحوه ی مدیریت و ارزشیابی تاکید می نمایند.

در مدیریت کیفیت جامع که خود محصول مدیریت فرایند مداراست تلاش می کند برنامه ریزی استراتژیک را وارد رفتار روزانه مدارس کند در این روش که به مشارکت همه کارکنان تاکید می ورزد روش ها، ابزار و مدل های مناسبی برای بهبود بخشیدن به کیفیت کار مدرسه به مدیران و کارکنان ارائه می دهد که لازم است مدیران و کارکنان با آموزش این شیوه ها تغییرات عمده ای را در روشهای کاری خود به وجود آورند و همزمان با این تغییرات برنامه ریزی مناسبی را معمول واجرا نمایند.

اینجانب به عنوان مدیر مدرسه در این پژوهش ضمن تاکید به مدیریت فرایند مدار و ارائه تعریفی از مدیریت کیفیت جامع راه کارهایی را برای بهبود بخشیدن به مدیریت در مدرسه می پردازم .

مقدمه:

از بررسی و مطالعه ی آثار گذشتگان روشن می شود که مدیریت از قدیم الایام در جوامع مختلف بشری وجودداشته است و بزرگان ورهبران ملل وادیان مختلف ضرورت وجود مدیریت ورهبری را نیز یک امر مسلم شمرده اند در قرون اخیر هم نهضت های مختلفی در امر مدیریت ظهور کردند که می توان به نظریه مدیریت علمی نظریه مدیریت نهضت روابط انسانی نظریه سیستم ها در مدیریت ونظریه ترکیبی مدیریت اشاره کرد.

و . . .

فهرست مطالب:

چکیده   

نکات کلیدی

مقدمه   

ارزیابی از وضع موجود

اهداف گزارش

هدف اصلی    

اهداف جزئی

مقایسه با شاخص

جمع آوری اطلاعات   

تعریف ومفهوم مدیریت  

وظایف مدیر آموزشی   

الف - وظایف عمومی   

-2 وظایف خاص   

اجزا سیستم مدرسه   

دیدگاه های موجود در مدیریت آموزشی   

مدیریت کیفیت جامع   

توجه به نیازها   

ارتقای مستمر کیفیت   

مشارکت همگانی درمدرسه   

چگونگی فرایند حرکت   

ویژگی های مدیر مدرسه کیفی جامع   

تجزیه تحلیل و ارائه راهکارها   

نقاط قوت

نقاط ضعف

سخن پایانی ( نتیجه گیری )   

پیشنهادات راهبردی   

منابع و مآخذ

توجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت با موضوع تصميم گيري با معيارهاي چند گانه دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته مکانیک،بررسي كمك فنر دانلود آموزش تصویری ساخت انیمیشن با swish max دانلود پرسشنامه سازگاری زن و شوهر دانلود تحقیق اجتماعی شدن از طریق ورزش