👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت باروک

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت باروک

دانلود پاورپوینت با موضوع باروک،

در قالب ppt و در 22 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:

بازگشت دوباره به ادبيات يونان باستان را « ارمانيسم» يا « جنبش فرهنگ دوستان» ناميده اند.

نهضت ارمانسيم به صورت تحصيل زبان لاتين و تقليد از آثار شاعران يونان و روم شروع شد. در اين دوره ترجيح دادند كه به جاي زبان ايتاليايي زبان لاتين به عنوان زبان ادبي به كار برده شود.

اومانيست ها ابتدا طرفداران زيادي پيدا كردند اما چون اكثريت مردم زبان لاتين را ياد نداشتند و از آثار آنها چيزي نمي فهميدند و از آنها روي برگرداندند به همين جهت در ميان مردم ادبيات عاميانه و ساده اي به وجود آمد كه داراي فرهنگ عميقي نبود.

هدف او مانيست ها اين بود كه روح و طبيعت انساني را با ذوق كلاسيك موافق سازند  و انتقاد آزاد را كه قرون وسطي به كلي از آن جلوگيري مي كرد رواج دهند.

اومانيست ها به انسان توجه خاصي نمودند و او را در مركز توجه هنرمندان و فلاسفه ي خويش قرار دادند در حالي كه قبل از آن هنرمندان و فلاسفه ي قرون وسطي با تكيه بر بقاليم كليسا انسان را موجودي گناهكار و حقير مي شمردند.

رنسانس ( احياء تجديد)

يعني نوعي بازگشت به دوران ادب و فرهنگ گذشته است . و يكي از مهم ترين حوادث تاريخ جهان به حساب مي آيد و از زمان زوال زبان لاتين تا اواخر قرن شانزدهم را دوره رنسانس مي نامند . در اين دوران مكتب ها و جريان هايي به وجود آمده اند كه بيشتر آنها را مي توان تظاهرات مختلف هنر باروك به شمار آورد.

باروك چيست؟

باروك نه يك مكتب يا نهضت ادبي مشخص و معين است و نه از نظر تاريخي و جغرافيايي به زمان ومكان معيني محدود است بلكه عنواني است كه از اواخر قرن نوزدهم ، نوگرايان و به يك رشته قالب هاي جمال شناختي در قرون گذشته كه حالاتي خاص و غير عادي داشته اند اطلاق كردند اين كلمه در رشته هاي مختلف هنري ا زجمله معماري مجسمه سازي نقاشي و ادبيات – موسيقي و سينما به كار مي رود.

و . . .

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت با موضوع منگنز و کروم فلش کارت 504 دانلود مطالعات و رساله معماري طراحي باغ کتاب مطالعه ارتباط بين بكارگيري فناوری اطلاعات و ارتباطات با توانمندسازی کارکنان سازمان مرکزی دانشگاه پاورپوینت فاكتورهايي كه در كميت و كيفيت تشعشع و کیفیت تصویر رادیوگرافی موثر هستند