👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت محاسبات دقیق نجومی در معماری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت محاسبات دقیق نجومی در معماریتوضیحات:

فایل پاورپوینت محاسبات دقیق نجومی در معماری،در حجم 18 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

بسیاری از ویرانه های باستانی نمایانگر این امر هستند که افراد سازنده ی آنها، نه تنها برای صور فلکی و ریاضیات احترام ویژه ای قائل بوده اند، بلکه دقت عمل فوق العاده ای نیز داشته اند.

شکی نیست که تمدن های باستان، از مصر تا مکزیک، به شدت درگیر محاسبات پیچیده ی فضایی، ریاضیات و فعالیت های معماری بوده اند.

هرچند بسیاری از مورخین و باستان شناسان بر سر اینکه این تمدن ها دقیقا' در کجا، کاری را دانسته انجام داده و کجا کاری تصادفی انجام گرفته است، درگیر بحث و مناقشه هستند، اما مثال هایی که در اینجا آورده شده نشانه ای حیرت انگیز از ارتباط آگاهانه ی ریاضیات و نجوم در آثار معماری است.

ر جیزه مثال های متعددی از توجه به مختصات جغرافیایی دیده می شود. برای مثال، چهار وجه هرم بزرگ جیزه کاملا' - با خطایی بسیار ناچیز- رو به چهار جهت اصلی ساخته شده اند.

فهرست مطالب:

مقدمه

هرم بزرگ جیزه

هرم کوکولکان

کاراکول

حرکت تقدیمی

این فایل با فرمت پاورپوینت در 18 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل WORD معماری رنسانس(7صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت درمورد انواع مؤسسات اقتصادی در ایران پاورپوینت طرح توجيهي طراحي نرم افزار و صفحات وب ادبیات نظری و پیشینه تحقیق تفکرات غیر منطقی و ملاکهای همسر گزینی (فصل دوم پایان نامه) مبانی نظری تحقیق پرخاشگری،نظریه و مدل های آن ادبیات نظری تحقیق پیشرفت تحصیلی (فصل دوم پایان نامه)