👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت آبیاری بارانی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت آبیاری بارانی

دانلود پاورپوینت با موضوع آبیاری بارانی ،

در قالب ppt و در 19 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

اجزای سیستم آبیاری بارانی

انواع روشهاي آبياري باراني

آبياري باراني ثابت

آبياري باراني نيمه ثابت

آبیاری بارانی با سیستم نیمه متحرک

انواع سیستم نیمه متحرک

سيستم آبياري باراني متحرک

سيستم آبياري باراني آبفشان دوار

سيستم آبياري باراني آبفشان قرقره‌اي

مزایای آبیاری بارانی

معايب آبياري باراني

و . . .

بخشی از متن پاورپوینت:

آبياري به معني پخش آب روي زمين جهت نفوذ در خاک براي استفاده گياه و توليد محصول مي‌باشد. با وجود کم آبی و بازده پایین آبیاری در ایران اگر در آینده بخواهیم از آب موجود استفاده موثرتری بنماییم این روش آبیاری یک روش متقابل به حساب می آید با وجود اینکه آبیاری بارانی از تکنولوژی بهتری نسبت به روشهای آبیاری سطحی برخوردار است ولی درصورتی که زارعین آموزشهای لازم را ندیده باشند این روش آبیاری نمیتواند راندمان خوبی داشته باشد .آبیاری بارانی روشی است که در آن آب در لوله هایی در مزرعه جریان پیدا میکند و وارد قسمتی به نام آبپاش شده و در موقع خروج به صورت قطراتی در هوا پخش میشود و به صورت ذرات باران مانند بر روی خاک پخش میشود.

اجزای سیستم آبیاری بارانی :

-پمپ،لوله اصلی((main،لوله نیمه اصلی(submain) ،لوله فرعی(Lateral)،آبپاش(Sprinkler)،نازل((Nozzel

دراین سیستم آب توسط پمپ ازیک منبع مانند چاه یا کانال برداشت شده وبافشاروارد شبکه ای ازلوله ها که به ترتیب لوله اصلی ،لوله نیمه اصلی ،لوله فرعی نام دارند شده وسرانجام ازآبپاشهایی که روی لوله فرعی قراردارند خارج میشوند .خروج آب ازروزنه هایی که به آنها نازل یاسرپاش میگویند انجام میگیرد.

و . .  .

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه پژوهشی مفاهیم و ابعاد عملکرد و هوش هیجانی مدیران (فصل دوم) بررسی ارتباط بين متغير هاي كلان اقتصادي با ساختار سرمايه در بازار سرمايه ايران تحقیق معاد شناسى مقاله جامع بوقلمون مقاله نقش والدین در انتقال ارزش های اسلامی به فرزندان