👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته کامپیوتر،بررسي مهندسي نرم افزار

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته کامپیوتر،بررسي مهندسي نرم افزار

گزارش کاراموزي بررسي مهندسي نرم افزار شامل(32 صفحه)که کاملا قابل ويرايش مي باشد و همچنين به راحتي مي توان فونت آن را به مورد دلخواه تغيير داد و در تهيه آن کليه اصول نگارشي، املايي و چيدمان و جمله بندي رعايت گرديده است. اين گزارش کاراموزي براي دانشجويان رشته هاي مرتبط کاربرد دارد و اميدواريم کمکي براي تحقق به رسيدن اهداف شما کرده باشيم. در ادامه ابتدا بخشي از متن اين گزارش کاراموزي را براي شما آورده ايم ، سپس فهرست مطالب را براي شما قرار داده ايم تا بتوانيد جزئيات آن را مشاهده کنيد و در صورت تمايل آن را دانلود نماييد.

قسمتي از متن گزارش کاراموزي:

فهرست مطالب

عنوان                                    صفحه

چكيده                                           1

مقدمه                                           1

مهندسي نرم افزار                                3

چرا نرم افزار مهندسي مي گويند ؟                          4

هدف                                         4

تواناييهاي فارغ التحصيلان                            5

ماهيت                                           6

گرايش هاي مقطع ليسانس                           8

آينده شغلي                                      8

توانايي هاي جسمي و ...........                           9

وضعيت نياز كشور به اين رشته در حال حاظر                  10

نكات تكميلي                                     11

مهندسي و معماري سيستم ها                            12

منابع                                           33

چکيده:

پيچيدگي و سرعت تحولات اقتصادي در دنيا، شاخص ها و ملزومات قرار گرفتن در عرصه رقابت و بهينه سازي ساختار توليد و اجرايي را در سازمان ها دچار تغييرات و دگرگوني هاي بسياري کرده است. سازمان ها براي باقي ماندن در عرصه رقابت هاي بازار و هماهنگ سازي خود با شرايط بازار و افزايش تطابق پذيري بايد راه کارها و ابزارهاي جديدي را جستجو کنند.  از مهمترين ويژگي هاي سازمان ها در عصر جديد مي توان به لزوم پويايي و انعطاف پذيري بالاي آنها اشاره کرد. سازمان هاي پيشرو مي دانند که راه جل هاي امتحان شده براي يک کسب و کار خاص هر چند هم موفق، نمي تواند دربرگيرنده شرايط مناسبي براي ساير کسب و کار ها باشد بنابراين آنها سعي مي کنند به جاي تقليد و تکرار با شناخت دقيق و موشکافانه محيط دروني و بيروني سازمان بتوانند چالش هاي اساسي کسب و کار خود را شناسايي کنند و بر اساس آن راه حل هاي کارا و مناسبي را درپيش بگيرند.

هر سازماني براي حرکت رو به رشد و دستيابي و حفظ تعالي و پويايي در بخش هاي مختلفش نيازمند يک طرح و برنامه کلي است که بايد دربرگيرنده چالش ها و مسائل اساسي پيش روي سازمان از بدو تاسيس تا رسيدن به اهداف مقطعي و اصلي باشد. چنين سند و مکتوبي که معرف اصول و راهکارهاي توسعه سازمان محسوب مي شود و بر حسب نياز در اختيار افراد مرتبط با آن در سازمان قرار مي گيرد برنامه جامع کسب و کار مي گويند. همچنين نبايد فراموش کرد که در بدو شروع به کار سازمان ها و يا در مراحلي که بايد بخش هاي جديدي راه اندازي شود و يا پروژه هاي جديدي تعريف شود برنامه جامع کسب و کار سازماني مي تواند کمک خوبي براي جذب کمک هاي مالي سازمان ها و ارگان هاي مختلف باشد. در اين مقاله سعي شده است تا اصول و ساختار مورد نياز براي نوشتن يک برنامه جامع کسب و کار سازماني ارائه شود. شايان ذکر است که اين اصول کلي در رابطه با هر کسب و کاري قابل استفاده و کاربردي است.

همانطور که هر کارشناس فروش خبره اي مي داند، شما مجبور هستيد همه چيز را درباره محصولات و خدمات خود براي ترغيب ديگران به خريد آن بدانيد.طرح جامع کسب و کار بايد مدام در جريان کار مورد بررسي و بازنگري قرار گيرد. رشد مناسب کسب و کار در گروه تهيه يک طرح جامع مناسب ، پويا و آينده نگرانه براي کسب و کار است.

 مقدمه:

برنامه کسب و کار يا طرح توجيهي براي يک پروژه يا فعاليت تجاري در هر سازمان اقتصادي بزرگ و شرکت کوچکي به عنوان يک  سند اصلي تلقي مي شود که  مقياسي خواهد بود براي کارمندان و مديران تا  به واسطه آن بتوانند ميزان موفقيت هاي خود و شرکت را بسنجند و براي فعاليت هاي آتي خود تصميم گيري کنند. اين برنامه بر اساس توانايي هاي شرکت در نيروي انساني, تجهيزات و سرمايه تهيه مي شود.به عنوان مثال داشتن يک برنامه کسب و کار مناسب هنگام ارائه تقاضاي دريافت وام ازموسسات اعتباري همچون بانک ها نقش موثري در تصميم گيري آنها براي حمايت از شرکت شما و پروژه هاي در دست اجراي شما دارد. در ادامه با اطلاعات مورد نياز براي تهيه يک برنامه کسب و کار آشنا مي شويم.برنامه کسب و کار براي گروهي که تلاش مي کند يک ايده را به يک محصول تبديل کند و يک شرکت بوجود آورد يک نياز مبرم به شمار مي رود.برنامه کسب و کار شامل صفحاتي است که در آن اطلاعات تشريحي و مالي مختلفي گنجانده شده است.

ساختار بخش تشريحي در واقع حکم بدنه اصلي برنامه کسب و کار را دارد که شامل بيش از 150 سوال اصلي منقسم به چندين قسمت است.شما مي توانيد کار خود را از هريک از بخش ها به غير از بخش خلاصه مديريتي که بايد در انتهاي کار تکميل شود  آغاز کنيد. به دنبال سوالاتي بگرديد که در کسب و کار شما به آنها توجهي نشده است. زماني که کار نوشتن پيش نويس را به پايان رسانديد مجموعه اي از اطلاعات مختلف در مورد برنامه کسب و کار خواهيد داشت که بايد به صورت منظم آنها را کنار هم قرار دهيد تا منظور نهايي از برنامه کسب و کار حاصل شود.ارزش اصلي طراحي يک برنامه کسب و کار دست يابي به محصول نهايي نيست بلکه هدف اصلي قرار گرفتن فرآيند تحقيق و تفکر درباره کسب و کار در يک مسير سيستماتيک است. کار طراحي به شما کمک مي کند با دقت بسياري به همه شرايط کسب و کار فکر کنيد و درباره آنچه کاملاً از آن مطمئن نيستيد مطالعه و تحقيق کنيد. انجام اين فرآيند زمان بر خواهد بود اما مانع از هزينه هاي ناشي از خطاهاي احتمالي آينده مي شود.

مهندسي نرم‌افزار

مهندسي نرم افزار پيشه‌اي است که به ياري دانش رايانه و ديگر فناوري‌ها و روش‌ها به آفريدن و نگاهداري نرم افزار رايانه‌اي مي پردازد. نرم افزار هايي نظير tool ها يا سيستم عامل و ...

مسئله اصلي مهندسي نرم‌افزار توليد نرم‌افزار براساس:

    الزامات تعيين شده

    در زمان تعيين شده

    در محدوده? بودجه پيش‌بيني شده است.

چرا نرم افزار را مهندسي مي گويند ؟

به اين دليل که مهندسي نرم افزار يعني بکار گيري يکسري تکنيکها و قواعد معتبر مهندسي به منظور توليد محصول قابل اطمينام و مقرون به صرفه .

همانگونه که ساير رشته هاي مهندسي نير چنين هستند يعني از يکسري اصول و تکنيکها استفاده مي کنند تا به يک محصول برسند.نکته اي که مهم است و خيلي ها به آن توجه ندارند تفاوت مهندسي نرم افزار و برنامه نويسي است . برنامه نويسي فقط بخش کوچکي از چرخه حيات يک نرم افزار را تشکيل مي دهد که آن هم وظيفه مهندس نرم افزار نمي باشد.در مورد نرم افزار هم مانند ساير رشته هاي مهندسي در مورد يک پروژه زمانبندي ُ‌مديريت و کنترل پروژه'ُ توليد و ... را داريم

گرايش هاي مقطع ليسانس:

رشته مهندسي كامپيوتر در مقطع كارشناسي داراي دو گرايش سخت افزار و نرم افزار است كه البته اين دو گرايش در مقطع كارشناسي تفاوت قابل توجهي با يكديگر ندارند.

'گرايش سخت افزار در برگيرنده فعاليت هاي آموزشي، پژوهشي و صنعتي در خصوص قطعات، بردها، تجهيزات و در نهايت سيستم هاي كامپيوتري در مقياس هاي مختلف است و يكي از شاخه هاي مهم آن به نام معماري كامپيوتر (طراحي و ساخت كامپيوتر) مي باشد.'

'هدف از گرايش نرم افزار كامپيوتر، آموزش و پژوهش در زمينه زبانهاي مختلف برنامه نويسي، سيستم هاي عامل مختلف و طراحي انواع الگوريتم ها مي باشد.'

آينده شغلي، بازار كار، درآمد:

با توجه به گسترش روزافزون دنياي كامپيوتر امروزه بيش از هر زمان ديگري نياز به متخصصان كامپيوتر احساس مي شود. امروزه يك مهندس كامپيوتر اگر علاقمند به كار باشد، هيچ وقت با مشكل بيكاري روبه رو نمي شود. به خصوص مهندسين نرم افزار فرصت هاي شغلي بيشتري داشته و براي كاركردن نياز به امكانات و تجهيزات زيادي ندارند. فرصت هاي شغلي اين رشته به حدي گسترده و متعدد است كه نه تنها فارغ التحصيلان اين رشته به راحتي جذب بازار كار مي شوند بلكه دانشجويان دو سال آخر اين رشته نيز مي توانند وارد بازار كار شده و فعاليت كنند. براي مهندسين سخت افزار هم امكان كار در شركتهاي توليد كننده قطعات و دستگاهها و مراكز صنعتي – توليدي بسيار فراهم است و از نظر سطح درآمدي هم با توجه به دانش و پشتكار شخصي در حد قابل قبول و ايده آلي قرار دارند. از طرفي با توجه به استفاده روزافزون از شبكه اينترنت زمينه كار در اين موضوع نيز بسيار مهياست.

توانايي هاي جسمي، علمي، رواني و ... مورد نياز و قابل توصيه

توانايي علمي: يك مهندس كامپيوتر بايد سخت كوش و با پشتكار باشد چون رشته كامپيوتر رشته پويايي است و هميشه بايد اطلاعاتش به روز بوده و

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت نقد و بررسی معماری موزه یهود برلین گزارش کارآموزی در شرکت گاز رسانی بررسی تاثیر تبلیغات تلویزیون بر واکنش های هیجانی و تمایل به برنامه ریزی رفتاری مشتریان بیمه آمار معاملات روزانه و محاسبه متغیرهای مالی شرکت داروسازی اکسیر در سال 84 طرح توجیهی توليـد مربا، ترشي و خيارشور