👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود گزارش کاراموزي آماده بررسي رشته شهرسازي،وظايف شهرداري

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود گزارش کاراموزي آماده بررسي رشته شهرسازي،وظايف شهرداري

گزارش کاراموزي بررسي شهرداري خرمدره شامل(45 صفحه)که کاملا قابل ويرايش مي باشد و همچنين به راحتي مي توان فونت آن را به مورد دلخواه تغيير داد و در تهيه آن کليه اصول نگارشي، املايي و چيدمان و جمله بندي رعايت گرديده است. اين گزارش کاراموزي براي دانشجويان رشته هاي مرتبط کاربرد دارد و اميدواريم کمکي براي تحقق به رسيدن اهداف شما کرده باشيم. در ادامه ابتدا بخشي از متن اين گزارش کاراموزي را براي شما آورده ايم ، سپس فهرست مطالب را براي شما قرار داده ايم تا بتوانيد جزئيات آن را مشاهده کنيد و در صورت تمايل آن را دانلود نماييد.

قسمتي از متن گزارش کاراموزي:

فهرست مطالب

-        مقدمه

-        پيش گفتار

-        تاريخچه

-        آشنايي با محل کارورزي

-        شرح وظايف کارکنان

-        رياست

-        معاونت

-        امور مالي و کار پردازي

-        روابط عمومي

-        امور خدماتي

-        امور دفتري

-        شرح وظايف شهرداري خرمدره

-        شناخت مصالح

-        گچ

-        سنگ

-        آلومينيوم

-        آجر

-        ماسه

-        نتيجه گيري

مقدمه :

شهرداري وظايف مختلف ر در راستاي اهداف گسترش شهر را در کشور بر عهده دارد که از جمله مي توان به مواردي اشاره کرد . اجراي برنامه ها و دستورالعمل هاي صادر شده در خصوص شهر و آباداني و امکانات لازم براي پيشرفت سطح شهر و گسترش و زيبايي در سطح شهر – جمع آوري زباله – ساخت مکانهاي تفريحي و ايجاد مکان هاي فرهنگي ، تحقيق و جمع آوري و اطلاعات مورد نياز در زمينه ي سازندگي و گسترش و کشف روشهاي جديد در  مورد عملکرد آنها و اخذ شيوه هاي مناسب به منظور برنامه ريزي و اجراي برنامه ها ، انعکاس مناسب از سطح شهر . شهرداري را مي توان يکي از سازمانهاي فعال زير نظر وزارت کشور دانست که براي گسترش زيبايي سطح شهر فعاليت مي کند يکي از ارکان هاي مهم شهر محسوب مي شود . شهرداري مي تواند به نيرو بخشي و تحقيق و ارائه روشهاي نوين در زمينه گسترش شهر کمک بسياري داشته باشد .

پيش گفتار

شهرداري از نظر نمودار سازماني و تقسيمات کاري ، همچون ساير اداره اي از واحدهاي مختلفي تشکيل شده که مي توان به ترتيب اولويت ها اين گونه بيان نمود .

1-شهردار( رياست )

2- معاونت

3- امور مالي و اداري

4- امور کارگزيني

5- امور دفتري

6- روابط عمومي

7- واحد مهندسي شهرداري

8- واحد شهرسازي

9- نگهباني

شهرداري علاوه بر بخش هاي فوق از ساير بخش هاي ديگر نيز تاسيس شده از جمله مي توان به آتشفشاني که زير نظر شهرداري است و واحد موتوري شهرداري واحد اجرايت و واحد کنترل حمل و نقل شهري را نام برد .

تاريخچه :

شهرداري را مي توان به عنوان يک واحد سازماني قديمي در سطح شهرستان خرم دره معرفي کرد که بعدها با استقرار فرمانداري در سطح شهرستان و نياز بيشتر مردم از اين و امر امکانات در اختيار اين قسمت حياتي شهر قرار گرفته شهرداري خرم دره در 5 سال 1337 افتتاح گرديد . تا فعاليتهاي از قبيل فرهنگي ساخت و ساز و زيبايي شهرو آموزشي خود را در ارتقاي اهداف تبين شده قرار دهد . شهرداري خرم دره با 30 نفر از قبيل شهردار ، معاونت ، امور مالي ، واحد شهرسازي کار خود را آغاز کرده اين واحد گسترش يافت و در اين سال ها با 160 نفر و افزايش واحد هاي مختلف بر اساس نياز احساس سره فعاليت مي کند.

 آشنايي با محل کارورزي ( شرح وظايف کارکنان فني و مهندسي شهرداري 9 اين قسمت داراي 7 کارمند بوده که از 3 مهندس و يک منشي و 2 نفر بعنوان مسئول حمل و نقل در اين قسمت مشغول به فعاليت بوده از اين 3 مهندس يکي به عنوان ناظر بر طرح هاي عمراني مانند قير ريزي و آسفالت ريزي . ديگري ناظرين بر باز سازي پياده رو ها ساخت  و ساز بر اين گونه طرح ها مي باشد و ديگري بر نظارت بر کارها اين دو ناظر و تاييد کار هاي اين ناظر ها و تاييد نقشه هاي ساختماني و عمراني اين بخش را بر عهده دارند و نيز کليه ي طرح ها مانند جدول کشي معابر عمومي مانند کوچه ها و خيابان ها و پل سازي خيابان ها و کوچه ها نظارت بر ساخت و ساز در سطح شهر و همچنين نظارت بر نقشه هاي ساختماني منطبق با ساخت رياست.

سيمان

تعريف ترکيباتي سيمان :

از ترکيب طبيعي يا مصنوعي کربنات کلسيم يا آلومين و سيليس بدست مي آيد و آهن و ساير عناصر به مقدار کم در آن وجود دارد .

تعريف ساده و کلي از سيمان :

سيمان فراآورده اي است شيميايي که در نتيجه ترکيب با آب مي گيرد و سفت مي شود ومحصول حاصله در مقابل آب و رطوبت مقاوم است .

سيمان يک واژه يوناني است و همانطوري که اشاره شده است اولين بار در جزيره پرتلند انگلستان کشف شد . و پس از پختن به رنگ خاکستري سنگهاي صخره ها در آمد و در تمام جهان به نام پرتلن نام گرفت .

تاريخچه سيمان :

در جهان :

سيمان در کشورهاي صنعتي در اوايل قرن نوزدهم مورد استفاده قرار گرفت .

در ايران :

اولين کارخانه سيمان ، توليد روزانه 100 تن در شهرري تهران احداث شد و در سال 1312 آغاز به کار کرد و در سال 1334 با افزايش واحدهاي ديگر به اين مجموعه ظرفيت اين کارخانه به 600 تن در روز رسيد ولي به علت شروع عمليات ساختمان سازي و راه سازي در ايران اين مقدار جوابگوي نيازهاي کشور نبود و به تدريج در نقاط ديگر مملکت کارخانه هاي بزرگ سيمان از جمله تهران ، شمال ، مشهد ، فارس ، اورميه و آبيک که تقريبا مقدار آنها به 20 کارخانه مي رسد . در حال حاضر توليد اين کارخانه ها به بيش از بيست ميليون تن در سال مي باشد که هنوز جوابگوي مصرف کشور نمي باشد و ما مجبور هستيم به واردات سيمان بپردازيم .

انواع سنگ گچ :

ماده اوليه : ماده اوليه سولفات آب دار کلسيم است . که در طبيعت بصورت مختلف وجود دارد .

1-سنگ گچ خالص

2-سنگ گچ بلوري

3-سنگ گچ بي رنگ

مراحل و روشهاي توليد گچ هاي ساختماني

1-استخراج سنگ گچ

2-حمل سنگ گچ

3- شکستن و خرد کردن سنگ گچ

4- پختن و آسياب سنگ گچ

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت سیاهک پنهان گندم پاورپوینت علوم تجربی دوم دبستان مبحث : زنگ علوم و هوای سالم ،آب سالم میل‌گردهای فولادی در بتن مسلح تحقیق بررسى فقهى شهادت زن در اسلام مقاله ابزارهای موجود در بازار سرمایه ایران مهندسی مالی و طراحی ابزارهای مالی جدید