👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اقلیم معتدل و مرطوب

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اقلیم معتدل و مرطوب

توضیحات:

فایل پاورپوینت اقلیم معتدل و مرطوب،در حجم 31 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

ازندران به خاطر جغرافیای متنوع آن که شامل جلگه‌ها ، علفزارها ، بیشه‌ها و جنگل‌های هیرکانی با صدها گونه گیاهی منحصر به فرد در جهان است و آب و هواهای گوناگون از سواحل شنی با پست‌ترین نقطه ، تا کوهستان‌های ناهموار و برف پوشیده البرز با داشتن یکی از هفت آتشفشان معروف دنیا ، کوه دماوند ، شناخته شده است . با کشفیات دانشمندان در غارهای هوتو و کمربند ، گواهی بر زندگی انسانها در 9500 سال پیش از این بدست آمده است ، علاوه بر این ، باستان‌شناسی در گوهر تپه ، که ثابت کرد مازندران و گلستان بیش از 5 هزار سال پیشینه تمدن شهری دارند .

1-بر اساس طبقه بندی هانسن (Hansen ) این استان در مدار معتدل گرم قرار گرفته است .

2 -به روش ضریب اعتدال این استان بسیار معتدل و فوق معتدل است .(منظور از ضریب اعتدال بدست آوردن دوری یا نزدیکی یک منطقه به منطقه معتدله است) 

3-بر اساس طبقه بندی دومارتن نواحی غربی مازندران بسیار مرطوب ، نواحی مرکزی مازندران مرطوب و نواحی شرقی مازندران مدیترانه ای و نواحی کوهستانی مازندران نیمه مرطوب می باشد. 

4-بر اساس طبقه بندی دکتر کریمی ، نواحی غربی و مرکزی دارای اقلیمی مرطوب با تابستان گرم و زمستان کمی سرد ، نواحی شرقی نیمه مرطوب با تابستان گرم و زمستان نسبتا سرد و نواحی کوهستانی مازندران دارای اقلیم مرطوب با تابستان معتدل و زمستان بسیار سرد می باشد.

فهرست مطالب:

جغرافیای مازندران 

اقلیم استان مازندران 

عوامل اقلیمی

راهکار های اقلیمی:ویژگی معماری بومی مناطق معتدل و مرطوب

پیلوت و کرسی چینی

سایبان

مصالح

تهویه مناسب

بافت

سقف شیبدار

اصول طراحی در اقلیم معتدل ( کشیدگی ساختمان )

اصول اجرایی

نتیجه گیری

این فایل با فرمت پاورپوینت در 31 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل WORD اقلیم و معماری(10صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

پاور پوینت قرائت عربی 2 پاورپوینت مسجدالنبی قزوین بررسي و مقايسه مهارتهاي حرفه اي معلمان دروس علوم پایه و علوم انسانی به منظور ارائه روشهاي ارتقاءكيفي دانلود پرسشنامه رفتار رانندگی منچستر MDBQ مقاله کوتاه نخود فرنگی