👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت آجرکاری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت آجرکاری

توضیحات:

فایل پاورپوینت آجرکاری،در حجم 60 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

آجر واژه بابلی است و نام خشت نوشته هایی بوده است که بر آنها فرمان منشور و جز اینها را می نوشتند و آجر سنگی است ساختگی و دگرگون شده که از پختن خشت به دست می آید و ساختن آجر را به سومرها و بابلیها نسبت می دهند . از 5000 سال ( ق . م ) زندگی اجتماعی بشر آغاز می شود . 

و یکی از چهار تمدن اولیه شناخته شده سرزمین میان رودان ( بین النهرین ) می باشد ، سومریها و آشوریها و بابلی ها اقوامی بودند که در عراق فعلی در کنار دجله و فرات سکونت داشتند و به مدد آجر شاهکارهای ساختمانی به وجود آوردند . 3000( ق. م )

در این زمان بشر به خوبی قادر به تهیه آجر بوده است و به وسیله لعاب نیز دوام آن را زیادتر می کرده است .

عظیم ترین این بناها از نظر تجسم و اسرار آمیز بودن و قدرت مافوق بشری و شکل دادن رؤیاها و بالاخره بنایی که بیش از هر چیز در تاریخ بشری از آن صحبت شده بنای عظیم برج بابل است که در پایتخت بابل یعنی شهر بابل قرار داشته است و در ساختمانهای آن بیش از 85 میلیون آجر به کار رفته است . ایلامیان یعنی ساکنان اولیه ناحیه ای از ایران که مطابق با خوزستان کنونی است و نخستین دولتشان در هزاره سوم ( ق . م ) بوده حلقه ای میان ایران و سومر پدید آوردند ، جلگه بین النهرین به قلمرو ایران وارد شد . بدین سان ارتباط آسانتر گردید . برخی حفاریها حاکی از ارتباط مکرر میان ایلامیان و همسایگان سومریشان در غرب است که مدتها تابعشان بودند .

فهرست مطالب:

تاریخچه آجر

آجرکاری

خصوصیات آجر

شکل ظاهری آجر

ابعاد آجر

آجر چینی

شیوه های مختلف آجر چینی

گونه های مختلف آجر تزئینی

تقسیمات آجر

تاریخ مختصری از آجر کاری ( بعد از اسلام )

آجر چینی در نما

آجر چینی به صورت گل انداز

مقرنس کاری

نقوش آجرکاری

این فایل با فرمت پاورپوینت در 60 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت آجر(99اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق پیمان و پیمانکاری تعیین درجه توسعه یافتگی نواحی روستایی شهرستان رودبار پاورپوینت موزهٔ علوم لندن تحقیق افزايش رضايت شغلي مدیر و آموزگار دانلود پاورپوینت (اسلاید) مدیریت مذاکره