👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بررسی كايزن (بهبود مستمر)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بررسی كايزن (بهبود مستمر)

دانلود پاورپوینت بررسی كايزن (بهبود مستمر) در 32 اسلاید در قالب پاورپوینت , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

قسمتهایی از متن:

كايزن چيست ؟

كايزن تركيبي دو كلمه اي از يك مفهوم ژاپني است كه تعريف آن تغيير به سمت بهتر شدن يا بهبود مستمر و تدريجي است. در واقع كايزن بر اين فلسفه استوار است كه براي ايجاد بهبود در سازمان ها لازم نيست به دنبال تغييرات انفجاري يا ناگهاني باشيم، بلكه هر نوع بهبود يا اصلاح به شرط آنكه پيوسته و مداوم باشد، ارتقاي بهره وري را در سازمان ها به ارمغان خواهد آورد.      

KAI+ ZEN= KAIZEN

معنی اصلی واژه کایزن ساده و گویاست: کایزن یعنی بهبود مستمر، بهبود مستمری که تمامی افراد یعنی مدیران کارکنان و کارگران را در بر می گیرد: فلسفه کایزن براین اصل استوار است که شیوه زندگی انسان شامل زندگی شغلی، زندگی اجتماعی و زندگی خانوادگی باید پیوسته و مداوم بهبود یابد. فرهنگ کایزن و تعامل آن در بین لایه ها و سازمانهای مختلف اجتماعی در ژاپن باعث شده است تا کارخانه به دانشگاه تبدیل شود و دانشگاه به کارخانه، کارگر از مدیر بیاموزد و مدیر از ایده های کارگر بهره مند گردد.

فهرست مطالب پاورپوینت بررسی كايزن (بهبود مستمر) به شرح زیر می باشد:

كايزن چيست ؟

KAI+ ZEN= KAIZEN

کایزن ، روح کیفیت ژاپنی  Kaizen

هدف از تغيير بهبود مستمر بهره وري سازماني

تطور سازماني

تطور سازماني مديريت تغيير براساس تحقيق و توسعه سازماني 

سازمانهاي پويا و مبتني بر تحقيق و توسعه  

روش بهبود تدريجي - كايزن

مباني پايه  اجراي كايزن

توالي و ترتيب اجرا

👇محصولات تصادفی👇

ادبیات نظری و پیشینه تحقیق سوگیری توجه (فصل دوم ) ادبیات نظری و پیشینه تحقیق حسابداری تعهدی، سود حسابداری و ارتباط وجه نقد با سود (فصل دوم ) مطالعات نظری و پیشینه تحقیق بررسی مدیریت دانش (فصل دوم پایان نامه مدیریت) پاورپوینت آموزش نرم افزار Mike 11 مقاله تأثیر دین بر معماری ایران