👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اصول و مبانی تربیت بدنی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اصول و مبانی تربیت بدنی

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 57 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید نمایید.

ریشه مبانی

—کلمه مبانی جمع مکسر مبنا و به مفهوم بنا ها، بنیان ها، شالوده ها و ساختارها است. در واقع مبانی هر پدیده یا علم متضمن پایه ها، چهار چوپ، اسکلت و ساختار اصلی آن پدیده یا علم است.

—تربیت بدنی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

—

به قول «وست» و «بوچر» نویسندگان کتاب مشهور مبانی تربیت بدنی و ورزش

—بین ایجاد ساختار تربیت بدنی و بنای یک خانه شباهت های قابل توجهی وجود دارد. هم چنان که ستون ها و تیر های اصلی به خانه شکل و استحکام می بخشند، عناصر اصلی تربیت بدنی مبنا و چهار چوب مسلمی را به وجود می آورند و آن را به عنوان تجربه ای با ارزش برای تمام افراد پا بر جا می کنند. این عناصر مشخص و اجزای مختلف آن، در قالب یادگیری معنی دار به هم مرتبط خواهند شد. این عناصر ، مفاهیم تربیت بدنی هستند و بیان گر ساختار تربیت بدنی در برنامه های مدارس کشور خواهند بود.

مفاهیم و عناصر

—بازی

—

—ورزش

—

—تربیت بدنی

بازی

—بازی برای کودک امری فطری و نیازی طبیعی است

— بازی عامل ضروری و لازم برای رشد و تکامل کودک است .

—کودکان بوسیله بازی چیزهایی را می آموزند که هیچ کس قادر نیست آن چیزها را از طریق دیگر به آنها بیاموزد .

— کودک واقعیت های جهان خارج از ذهن را از طریق بازی مِی آموزد .

—شروع بازی را می توان به گذشته های دور ، حتی از بدو پیدایش انسان نسبت داد در حقیقت بازی جزئی از زندگی انسان ازبدو تولد تا زمان مرگ بوده و در کل تاریخچه بشریت متدرج است

—

👇محصولات تصادفی👇

تاثير ارتباط والدين در صحت کردار دانش آموزان مدارس پسرانه ابتدائي شیراز شناسايي ضرورت بازنگری جایگاه سیستم های اطلاعاتی حسابداری پاورپوینت بافت شناسی عملی با فرمت pdf تحقیق پزشکی قانونی احتياجات روحي كارگر