👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نمای ساختمان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نمای ساختمان

توضیحات:

فایل پاورپوینت طراحی نمای ساختمان ، در حجم 55 اسلاید قابل ویرایش . همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

نما در لغت نامه دهخدا به معناي صورت ظاهري هر چيزي، آنچه كه در معرض ديد و برابرچشم است، آنچه از بيرون سوي ديده مي شود، منظره خارجي بنا و عمارت،‌ قسمت خارجي ساختمان و نماسازي، فن روسازي ساختمان و ساختن نماي عمارت است.

نماي هر ساختمان موثر در مجموعه شهري است كه در آن حضور دارد و اين تاثير را در بدنه خيابان‌ها يا ميدان‌ها كه در آن قرار گرفته است مي گذارد. اگر به نماي ساختمان واحدي، بدون در نظر گرفتن نماي ديگر ساختمانها فكر شود، همگوني نماي شهري در كليت از بين مي‌رود.

براي مثال در ساختمان‌هاي كوتاه عريض، ابعاد عرضي غالب خواهد بود. در ساختمان‌هاي بلند عناصر باريك برتري خود رانشان مي‌دهند. در و پنجره و نعل درگاه‌ها تاثير خاصي در نما مي‌گذارند. ناودان‌ها، سايه بانها، پيش آمدگي‌هاي سقف و بالكن‌ها ايجاد سايه هاي خاصي بر روي نما مي‌كنند.

فهرست مطالب :

نما

طراحی نمای ساختمان

عناصر پراهمیت در نما

اهداف و کارکردها

آماده سازی سطح زیر کار

انواع مواد مورد استفاده در نما

ویژگی ها و کاربرد

روش های تمیز کردن نماها

عوامل مخرب سنگ ها

این فایل با فرمت پاورپوینت در55اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است و جهت ارائه در درس تعمیر و نگهداری ساختمان مناسب می باشد.

هدیه محصول:

فایل WORD نمای ساختمان(8 صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت ژنتیک جنسیت مبانی نظری و پیشینه تحقیق اضطراب، استرس و افسردگی (فصل دوم) دانلود طرح توجیهی و کارآفرینی کارخانه تولید تیوپ آلومینیومی تحقیق درباره زعفران ( تولید و صادرات ) تحقیقی جامع در مورد آسیب شناسی سازه های بتنی