👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ساختمان سازی با نی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ساختمان سازی با نی

توضیحات:

فایل پاورپوینت ساختمان سازی با نی(ساختمان سازی با بامبو)،در حجم 176 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

دیر زمانی است که بامبو به عنوان مصالح ساختمانی در کشورهای مختلف کاربرد دارد.برای استفاده از آن در صنعت ساختمان و بخصوص به عنوان قاب سازه ساختمان لازم است که مصارف آن در صنعت ساختمان در کنار معماری که توسط بامبو بدست می آید بــــــررسی شـود.

در هندوستان، حدود یک میلیارد نفر در خانه های بامبویی زندگی می کنند و در این کشور، خانه های سه طبقه با این گیاه ساخته شده است. در کشور های اروپایی مانند هلند و در کشور آمریکا نیز، بامبو به عنوان یک سازه ی پیشرفته در ساخت وسازهای کلان مورد استفاده قرار می گیرد. اهمیت این موضوع به گونه ای است که در سال 2006میلادی، تحقیقات گسترده ای در مورد آن در دانشگاه (MIT) آمریکا صورت گرفت. این گیاه در بسیاری از کشور های دنیا، در خانه های ارزان قیمت و مستحکم کاربرد دارد.

معماری ساختمان های ساخته شده با بامبو حایز اهمیت است زیرا علاوه بر نشان دادن مقاومت کافی آن برای ساخت و ساز امکان خلق ساختمانهایی با معماری خاص که با دیگر مصالح امکان پذیر نیست را بوجود می اورد.

با توجه به این که یکی از مهم ترین اهداف مهندسین ساختمان به هنگام طرحی بک ساختمان ،سبک سازی و افزایش میزان مقاومت سازه در برابر بار زلزله می باشد،لذا استفاده از مصالح سبک نی ،به عنوان مصالح بوم آورد و همساز با طبیعت که آلودگی زیستی در پی ندارد می تواند گزینه ی مناسب باشد که در عین زیبایی قابلیت های بالایی به لحاظ مسایل اکولوژیکی و صرفه جویی در مصرف انرژی به دنبال دارد.

و...

فهرست مطالب:

مقدمه

معماری خاص نی

کلیات

ساختار نی

استفاده از نی در طراحی سازه های فضاکار

اتصالات

ترکیب نی و غشا،خلق سازه های سبک

استفاده از نی در طراحی پل

استفاده از نی در معماری نوین

ساختمان سازی با نی(کانتکس)

تصاویر

منابع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 176 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل WORD استفاده از خرده شیشه در بتن(8 صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

پکیج کامل جزوه + ویدئوهای درس سوم زبان یازدهم ( هنر و فرهنگ : art and culture ) جزوه تایپ شده ، رنگی و مصور ترجمه متون و قواعد عربی اول دبیرستان پاورپوینت نورپردازی در فضای باز حقوق وتکالیف در آموزش وپرورش آمار معاملات و متغیرهای مالی شرکت الکترو شرق در سال 88