👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تأثیر الیاف پلی پروپیلنی برروي خواص بتن (37 اسلاید)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تأثیر الیاف پلی پروپیلنی برروي خواص بتن (37 اسلاید)

توضیحات:

دانلود فایل پاورپوینت بررسی تأثیر الیاف پلی پروپیلنی برروي خواص مکانیکی و نفوذپذیري بتن،در حجم 37 اسلاید .

بخشی از متن:

بتن معمولی از شن، ماسه، سیمان وآب تشکیل شده است که درآن با ملحوظ نمودن شن به عنوان اسکلت اصلی بتن، به وسیله چسبندگی ملات و خمیر سیمان و با عمل هیدراتاسیون و ایجاد بلور هاي مقاوم در حدفاصل شن و ملات، تودة بتن تشکیل

میشود.

این مادة ساختمانی با توجه به ساختار خود داراي مزایا و معایبی است که از آن جمله می توان به مقاومت فشاري بالا ومقاومت کششی پایین بتن اشاره نمود .

مقاومت کششی پا یین، سبب رفتار ترد بتن شده وعامل اصلی شکست ناگهانی وفروریختن سازهها به هنگام وقوع زلزله و بادهاي جانبی است .

از اواسط قرن هیجدهم حل مشکل ترد بودن بتن را با تسلیح آن به وسیله میلگردهاي فولادي،درجهت نیروهاي کششی، برطرف نمودند اما در موارد متعددي جهت دقیق این نیروهاي کششی معلوم نبوده و توزیع آن در تمام نقاط مورد نظر امکان پذیر نمیباشد، در نتیجه این نقص توزیع و از طرفی به دلیل جمع شدگی بتن در اثر خشکشدگی و دیگر عوامل طرح اختلاط، ترك هایی دربتن به وجود می آیند.

فهرست مطالب :

مقدمه

تاریخچه

مصالح مورد استفاده

طرح اختلاط

مراحل تهیه نمونه ها

نتایج آزمایش

مقاومت فشاری

مقاومت کششی

نفوذپذیری

نتایج

مراجع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 37 اسلاید و عمدتا قابل ویرایش تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت واژگان بيرون از واژه‌نامه دانلود پاورپوینت با موضوع پارامترهاي مهم فيزيکي در آب تحقیق رابطه روشهای نوین و پیش بینی شده تدریس معلم در ایجاد انگیزه در دانش آموزان طرح توجیهی و کارآفرینی تولید ماست پاستوریزه با ظرفیت 800 تن در سال مقاله استفاده از هفت ابزار كنترل كيفيت در طرح‌ريزي كنترل فرآيند