👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تحلیل خانه ی درون تهی و خانه داگلاس (ریچارد میر)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تحلیل خانه ی درون تهی و خانه داگلاس (ریچارد میر)

توضیحات:

دانلود فایل پاورپوینت تحلیل خانه ی درون تهی و خانه داگلاس _ریچارد میر، در حجم 37 اسلاید قابل ویرایش ،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

ریچارد میر متولد 1934 نیوجرسی در دانشگاه کرنل در رشته ی معماری تحصیل کرد. ریچارد میر ملقب به شوالیه ی سفید پست مدرنیسم پیش از تاسیس دفتر کار خود در نیو یورک در سال 1963 با سام و مارسل بروئر همکاری می کرد.

وی ابتدا در زمینه ی ساختمان سازی برای طبقه ی مرفه فعالیت کرد همچنین مطالعات وسیعی در زمینه ی ساختمان های عمومی انجام داد و در سال 1969 به عضویت گروه پنج نیویورک (در MOMA) درآمد. سفید های گروه پنج (ریچارد میر٬ پیتر آیزنمن٬ مایکل گریوز٬ جان هجداک٬ چارلز گواتمی) برای مخالفت با ونتوری و گریز دوره ی سفید قهرمانان رایت٬ گروپیوس٬ تراگنی و بخصوص لوکوربوزیه را احیا کردند، اما مسائلی از زیبایی شناسی را در کار خود به کار بردند که خالی از هر گونه تعهد و تعصب اجتماعی بودند. میر در کارهایش همواره رنگ سفید بکار می برد و از همین رو گروه ﺁنان به نام مستعار معماران سپید نامیده می شوند.

و...

فهرست مطالب:

بیوگرافی معمار -ریچارد میر

داستان خانه ی درون تهی

معماری و ارتباط بین فضاها

خانه داگلاس

بررسی فضاهای خانه داگلاس

نقشه ها

این فایل با فرمت پاورپوینت در 37 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل word استانداردهای طراحی مجتمع مسکونی(18 صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت روش های برداشت از مخازن نمونه سوالات کتاب تصمیم گیری در مسایل مالی دکتر اله کرم صالحی پاورپوینت پوشش دهی توسط رسوب فیزیکی بخار ویژگی ها روش ها و کاربردها مبانی نظری و پیشینه تحقیق الگوهای ارتباطی وسازگاری اجتماعی زوجین (فصل 2 پایان نامه) تحقیقی در مورد تبخیر کننده ها